11.02.2005 :: 21:04
Siemka juz zaczeły sie dla mnie ferie....jutro jade na obóz snowboardowy do Czech. Myślę, że będzie fajnie albo nawet bardzo fajnie ....Nikt nie wie co sie może cos tam wydazyć Może poznam tam przystojnego chłopaka(wątpie), albo nie wiem co jeszcze może sie wydarzyć. Najważniejsze jest to, że nie będzie mnie w domQ i nie bede sie nudzić....chociarz z drugiej stronki będę tęsknić z moja mama i tatą i oczywiście z moim pieskiem i pokoikiem ale tam sie przynajmniej wyszaleje i nie bede juz chciala narazie jeździć :] hehehe Dzisiaj z tata zrobiłam zakupki w EpI na jutro troszke spore ale i tak mało niż zwykle he nie jestem aż tak obciążona nie moge sie doczekać kiedy ozbacze ZUZE moja kuzynke....myśle ze juz dosrosłam na tyle i sie usamodzielniłam ze bede za nia odpowiadac lepiej niz ostatnim razem..dobar koncze musze sie wczesniej kłaść spac bo mam zbiórke rano...8:20 wiec jeszcze rano chyba na necie bede na GyGy zobaczcie SAMI!!! Wpisujcie SIĘ ja bede dopiero za tydzień ....POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!! Życze udanych feri :*:*:*:* EwCia